850721-2025 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Usługa cateringowa posiłków przeznaczona dla obiektów KW PSP w Warszawie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa cateringowa posiłków przeznaczona dla obiektów KW PSP w Warszawie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa cateringowa posiłków przeznaczona dla obiektów KW PSP w Warszawie zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1a, 1b i 1c do SWZ – opisy przedmiotu zamówienia. - część nr I – usługa cateringowa posiłków w Ośrodku Szkolenia w Warszawie zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1a do SWZ – opis przedmiotu zamówienia; - część nr II – usługa cateringowa posiłków na terenie Poligonu Szkoleniowego w Kręsku KW PSP w Warszawie zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1b do SWZ – opis przedmiotu zamówienia; - część nr III – usługa przygotowania posiłków, transportu oraz wydania ich na terenie Ośrodka Szkolenia w Pionkach zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1c do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungWL.2370.23.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste, 55320000 Servieren von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa cateringowa posiłków w Ośrodku Szkolenia w Warszawie zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1a do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa cateringowa posiłków przeznaczona dla obiektów KW PSP w Warszawie zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1a, 1b i 1c do SWZ – opisy przedmiotu zamówienia: część nr I – usługa cateringowa posiłków w Ośrodku Szkolenia w Warszawie zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1a do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający w ramach prawa opcji przewiduje skorzystanie z usługi przygotowania posiłków, transportu oraz wydania ich na terenie Ośrodka Szkolenia w Warszawie maksymalnie do 50 śniadań, 50 kolacji i 100 obiadów dla I części zamówienia. Zamawiający skorzysta z prawa opcji najpóźniej do dnia 31.01.2027 r. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od wystąpienia następujących okoliczności: a) uzyskania oszczędności w udzielonym zamówieniu, b) pozyskania dodatkowych środków finansowych, c) wystąpienia nagłej, niemożliwej do przewidzenia potrzeby organizacji dodatkowych szkoleń lub kursów.
Interne KennungWL.2371.23.2025 część I
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w ramach prawa opcji przewiduje skorzystanie z usługi przygotowania posiłków, transportu oraz wydania ich na terenie Ośrodka Szkolenia w Warszawie maksymalnie do 50 śniadań, 50 kolacji i 100 obiadów dla I części zamówienia. Zamawiający skorzysta z prawa opcji najpóźniej do dnia 31.01.2027 r. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od wystąpienia następujących okoliczności: a) uzyskania oszczędności w udzielonym zamówieniu, b) pozyskania dodatkowych środków finansowych, c) wystąpienia nagłej, niemożliwej do przewidzenia potrzeby organizacji dodatkowych szkoleń lub kursów.
LosLOT-0002
TitelUsługa cateringowa posiłków na terenie Poligonu Szkoleniowego w Kręsku KW PSP w Warszawie zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1b do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa cateringowa posiłków przeznaczona dla obiektów KW PSP w Warszawie zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1a, 1b i 1c do SWZ – opisy przedmiotu zamówienia: część nr II – usługa cateringowa posiłków na terenie Poligonu Szkoleniowego w Kręsku KW PSP w Warszawie zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1b do SWZ – opis przedmiotu zamówienia;
Interne KennungWL.2371.23.2025 część II
LosLOT-0003
TitelUsługa cateringowa posiłków na terenie Poligonu Szkoleniowego w Kręsku KW PSP w Warszawie zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1c do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa cateringowa posiłków przeznaczona dla obiektów KW PSP w Warszawie zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1a, 1b i 1c do SWZ – opisy przedmiotu zamówienia: usługa przygotowania posiłków, transportu oraz wydania ich na terenie Ośrodka Szkolenia w Pionkach zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1c do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungWL.2371.23.2025 część III