See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Poradni Okulistycznej.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w Poradni Okulistycznej. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania objęta przedmiotem postępowania konkursowego na okres od 01.01.2026 r do 31.12.2027 r wynosi 300 000 punktów. Szacunkowa ilość badań do wykonania w ramach Medycyny pracy wynosi 1080.
Interne Kennung: DSO.113.57.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001