See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Netverliezen elektriciteit 2027-2028
Beschreibung: De aanbesteder wenst een opdracht en een raamovereenkomst met meerdere partijen te sluiten voor ‘Netverliezen 2027 – 2028’. Het aankoopdossier bevat 2 percelen: Perceel 1 - BRP-Spotmarkt leverancier • Afsluiten van een overeenkomst voor levering van elektriciteit via de spotmarkt met 1 leverancier • Evenwichtsverantwoordelijkheid ligt bij deze leverancier Perceel 2 – raamovereenkomst voor de levering van ‘Third Party Blocks’ • Raamovereenkomst met maximum 10 leveranciers • CAL, Q of M forward baseload blocks worden aangekocht via periodieke minicompetities die op voorhand worden aangekondigd aan alle leveranciers binnen de raamovereenkomst
Interne Kennung: FLU24L027
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FLU24L027 - 1
Beschreibung: Perceel 1 - BRP-Spotmarkt leverancier • Afsluiten van een overeenkomst voor levering van elektriciteit via de spotmarkt met 1 leverancier • Evenwichtsverantwoordelijkheid ligt bij deze leverancier
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: FLU24L027 - 2
Beschreibung: Perceel 2 – raamovereenkomst voor de levering van ‘Third Party Blocks’ • Raamovereenkomst met maximum 10 leveranciers • CAL, Q of M forward baseload blocks worden aangekocht via periodieke minicompetities die op voorhand worden aangekondigd aan alle leveranciers binnen de raamovereenkomst
Interne Kennung: 2