2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení kybernetické bezpečnosti v Nemocnici Boskovice - Vulnerability Management
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí systému pro skenování zranitelností (dále též „Řešení“) pro podporu procesu vulnerability managementu, tj. procesu identifikace a vyhodnocování zranitelností napříč operačními systémy, aplikačním software a síťovými zařízeními zadavatele. Hlavním cílem vulnerability managementu je tedy včasná detekce a oprava zranitelností, které mohou vést k narušení kybernetické a informační bezpečnosti zadavatele. Nedílnou součástí plnění je zajištění aktualizací Řešení a podpory zvoleného Řešení s možností eskalace požadavku výrobci zvoleného Řešení a dále zajištění školení zaměstnanců zadavatele.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72820000 Computerprüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72316000 Datenanalyse, 72254100 Systemprüfung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1