851084-2025 - Wettbewerb
Polen – Bau von Mehrfamilienhäusern – Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych na działkach nr 2207 i 2208 obręb Przydziałki przy ul. Krzemieniowej w Koninie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych na działkach nr 2207 i 2208 obręb Przydziałki przy ul. Krzemieniowej w Koninie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest budowa dwóch budynków wielorodzinnych (bud. „B” i „C”), z infrastrukturą techniczną, układem drogowym i zewnętrznymi miejscami postojowymi, przy ul. Krzemieniowej w Koninie, w sąsiedztwie „Domu Seniora w Koninie”-Budynek „B” (dz. nr 2207 o/Przydziałki) będzie budynkiem niepodpiwniczonym o pięciu kondygnacjach nadziemnych (35 mieszkań, dwie klatki schodowe); -Budynek „C” (dz. 2208 o/Przydziałki) będzie budynkiem niepodpiwniczonym o sześciu kondygnacjach nadziemnych (44 mieszkania, dwie klatki schodowe);. Budynki będą dostępne dla osób niepełnosprawnych (windy osobowo-towarowe przystosowane do obsługi przez osoby niewidome i poruszające się na wózkach). Projekt przewiduje, że mieszkania będą wykończone i przeznaczone na wynajem. Do każdego z mieszkań przynależy komórka lokatorska zlokalizowana na tej samej kondygnacji. W parterze każdego z budynków umiejscowiono pomieszczenia techniczne oraz wózkownię. Wejścia do budynku chronione przed nieuprawnionym dostępem przez system domofonu sprzężonego ze zdalnym otwieraniem. Teren zewnętrzny jest zaprojektowany jako obszar ogólnodostępny, bez barier architektonicznych. Od strony wschodniej działki będą sąsiadować na całej długości z terenem przynależnym do „Domu Seniora”, który jest obszarem ogrodzonym. Na terenie zewnętrznym, w obszarze każdej działki znajdują się miejsca postojowe, chodniki, ławki, kosze parkowe i plac zabaw dla dzieci oraz wiata na rowery. Teren jest wyposażony w oświetlenie zewnętrzne oraz monitoring wizyjny. W pasie drogowym projektuje się miejsca postojowe. Do każdego budynku przynależy miejsce czasowego gromadzenia segregowanych odpadów komunalnych, które zaprojektowano w formie trzech podziemnych silosów umożliwiających gromadzenie odpadów w pięciu frakcjach. Na każdej działce zaprojektowano podziemny zbiornik retencjonujący wodę opadową z dachu budynku oraz system podlewania automatycznego. System wspomaga studnia głębinowa wyposażona w pompę wody oraz automatykę pozwalającą na podlewanie roślin wodą studzienną w przypadku opróżnienia zbiornika retencyjnego. Na dachu każdego z budynków będzie instalacja fotowoltaiczna podłączona do obwodów administracyjnych. Budowę należy prowadzić zgodnie z zasadami reguły DNSH. Podstawowe dane dotyczące przedmiotu zamówienia: Budynek „B” (dz. nr 2207) Powierzchnia użytkowa mieszkań1 639,30 m²;Powierzchnia zabudowy 737,82 m²;Powierzchnia użytkowa całkowita 2 286,63 m²; Kubatura 9 780,67 m³; Wysokość 15,95 m; Ilość kondygnacji nadziemnych 5 i 3 (dwie bryły);Ilość kondygnacji podziemnych 0; Liczba mieszkań 35;Ilość klatek schodowych 2 Budynek „C” (dz. nr 2208) Powierzchnia użytkowa mieszkań 2 074,06 m²;Powierzchnia zabudowy 722,12 m²; Powierzchnia użytkowa całkowita 2 871,39 m²; Kubatura 11 910,08 m³; Wysokość 19,12 m; Ilość kondygnacji nadziemnych 6 i 4 (dwie bryły);Ilość kondygnacji podziemnych 0; Liczba mieszkań 44;Ilość klatek schodowych 2
Interne Kennung3/MTBS/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzi się w trybie przetargu nieograniczonego. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest budowa dwóch budynków wielorodzinnych (bud. „B” i „C”), z infrastrukturą techniczną, układem drogowym i zewnętrznymi miejscami postojowymi, przy ul. Krzemieniowej w Koninie, w sąsiedztwie „Domu Seniora w Koninie”-Budynek „B” (dz. nr 2207 o/Przydziałki) będzie budynkiem niepodpiwniczonym o pięciu kondygnacjach nadziemnych (35 mieszkań, dwie klatki schodowe); -Budynek „C” (dz. 2208 o/Przydziałki) będzie budynkiem niepodpiwniczonym o sześciu kondygnacjach nadziemnych (44 mieszkania, dwie klatki schodowe);. Budynki będą dostępne dla osób niepełnosprawnych (windy osobowo-towarowe przystosowane do obsługi przez osoby niewidome i poruszające się na wózkach). Projekt przewiduje, że mieszkania będą wykończone i przeznaczone na wynajem. Do każdego z mieszkań przynależy komórka lokatorska zlokalizowana na tej samej kondygnacji. W parterze każdego z budynków umiejscowiono pomieszczenia techniczne oraz wózkownię. Wejścia do budynku chronione przed nieuprawnionym dostępem przez system domofonu sprzężonego ze zdalnym otwieraniem. Teren zewnętrzny jest zaprojektowany jako obszar ogólnodostępny, bez barier architektonicznych. Od strony wschodniej działki będą sąsiadować na całej długości z terenem przynależnym do „Domu Seniora”, który jest obszarem ogrodzonym. Na terenie zewnętrznym, w obszarze każdej działki znajdują się miejsca postojowe, chodniki, ławki, kosze parkowe i plac zabaw dla dzieci oraz wiata na rowery. Teren jest wyposażony w oświetlenie zewnętrzne oraz monitoring wizyjny. W pasie drogowym projektuje się miejsca postojowe. Do każdego budynku przynależy miejsce czasowego gromadzenia segregowanych odpadów komunalnych, które zaprojektowano w formie trzech podziemnych silosów umożliwiających gromadzenie odpadów w pięciu frakcjach. Na każdej działce zaprojektowano podziemny zbiornik retencjonujący wodę opadową z dachu budynku oraz system podlewania automatycznego. System wspomaga studnia głębinowa wyposażona w pompę wody oraz automatykę pozwalającą na podlewanie roślin wodą studzienną w przypadku opróżnienia zbiornika retencyjnego. Na dachu każdego z budynków będzie instalacja fotowoltaiczna podłączona do obwodów administracyjnych. Budowę należy prowadzić zgodnie z zasadami reguły DNSH. Podstawowe dane dotyczące przedmiotu zamówienia: Budynek „B” (dz. nr 2207) Powierzchnia użytkowa mieszkań 1 639,30 m²;Powierzchnia zabudowy 737,82 m²;Powierzchnia użytkowa całkowita 2 286,63 m²; Kubatura 9 780,67 m³; Wysokość 15,95 m; Ilość kondygnacji nadziemnych 5 i 3 (dwie bryły);Ilość kondygnacji podziemnych 0; Liczba mieszkań 35;Ilość klatek schodowych 2 Budynek „C” (dz. nr 2208) Powierzchnia użytkowa mieszkań 2 074,06 m²;Powierzchnia zabudowy 722,12 m²; Powierzchnia użytkowa całkowita 2 871,39 m²; Kubatura 11 910,08 m³; Wysokość 19,12 m; Ilość kondygnacji nadziemnych 6 i 4 (dwie bryły);Ilość kondygnacji podziemnych 0; Liczba mieszkań 44;Ilość klatek schodowych 2