See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interwencyjne prace na rzekach, ciekach na terenie NW Kraków - prawa strona Wisły
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na realizacji prac interwencyjnych na rzekach, ciekach na terenie NW Kraków – prawa strona rzeki Wisły, obejmującej m.in.: • udrożnienie koryta cieku przez usuwanie zatorów utrudniających swobodny przepływ wód (pnie, gałęzie, konary, naniesione elementy umocnień, namuł, rumosz) wraz ze złożeniem urobku naturalnego w obrębie koryta, • udrożnienie koryta cieku przez usuwanie zatorów utrudniających swobodny przepływ wód (pnie, gałęzie, konary, śmieci, butelki plastikowe, opakowania, folie, naniesione elementy umocnień, cegły, namuł, rumosz itp.) wraz z wywiezieniem oraz utylizacją zgodnie z obowiązującymi przepisami, • usuwanie tam bobrowych z koryt rzek i cieków, • interwencyjne (awaryjne) doszczelnienie śluzy wałowej z wykorzystaniem folii oraz worków z piaskiem w przypadku wezbrań powodziowych, • interwencyjne (awaryjne) doszczelnienie wałów w przypadku wezbrań powodziowych, • wykonanie zabudowy biologicznej na brzegach rzek i cieków w formie brzegosłonów płaskich, płotków faszynowych i opasek z kiszek faszynowych, • zasyp wyrw brzegowych w korytach rzek materiałem dowiezionym z kamienia narzutowego średniego lub grubego w ilości jednostkowej (dotyczy jednej lokalizacji) maksymalnie do 30 m3 oraz w ilości nieprzekraczającej łącznie 15% wartości umowy dla danego Nadzoru Wodnego, • Wykonawca zobowiązany jest przez cały okres realizacji prac wskazanych przez Zamawiającego, prowadzić nadzór przyrodniczy, którego odbiór i rozliczenie za całość umowy nastąpi przy odbiorze końcowym, • raport z prowadzonego nadzoru przyrodniczego dla poszczególnych zleceń należy przedłożyć Zamawiającemu podczas odbiorów częściowych. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera kosztorys ofertowy stanowiący załącznik do Opisu przedmiotu zamówienia Po wyczerpaniu pełnej kwoty stanowiącej wartość umowy Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, z Prawa Opcji, polegającego na zwiększeniu ilości prac zawartych w kosztorysie ofertowym. Zlecenie prawa opcji, o którym mowa może nastąpić do maksymalnie 200% wynagrodzenia Wykonawcy brutto określonego w § 3 ust.1. umowy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71340000 Von Ingenieuren erbrachte Verbundleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: K.ROZ.2710.119.2025