2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém interního auditu (SIA)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění nového informačního Systému interního auditu, tj. systému pro komplexní podporu činnosti interního auditu v rámci zadavatele (objednatele), zajišťujícího zejména správu rizik ČNB a souvisejících kontrol, projektový management auditních případů / zakázek, tvorbu elektronické auditní dokumentace, správu auditních zjištění a nápravných opatření a sledování a plánování časových kapacit auditorů (dále jen "SIA"), který má nahradit stávající nástroj (původní systém pro správu auditních případů; dále jen "Původní SIA"), a tento SIA zadavateli dodat, implementovat a konfigurovat a rovněž zajistit migraci dat z Původního SIA do SIA. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek, je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 25001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s ustanovením § 66 a § 100 odst. 3 zákona možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění pro poskytnutí nových služeb vybraným dodavatelem, které budou spočívat v úpravách SIA nad rámec vymezený v požadavcích zadavatele v této veřejné zakázce nebo v rámci rozvoje či úprav SIA nad rámec smlouvy uzavřené na základě této veřejné zakázky, a to včetně vypracování dokumentace skutečného stavu implementace takových úprav SIA, zaškolení zaměstnanců zadavatele, rozšíření podpory SIA na nové části, odstraňovaní vad provedených úprav SIA nebo samotného SIA, pakliže vadu způsobily provedené úpravy nebo vznikla činností zadavatele (i prostřednictvím třetích osob), či v licenčním rozšíření SIA. Možnost změny závazku je právem zadavatele, které zadavatel může, ale nemusí využít. Předpokládaná hodnota nových služeb činí: 34 500 EUR bez DPH.