2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa organizacji logistycznej warsztatów w Warszawie i Bostonie (edycja 3)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i kompleksowa obsługa trzech warsztatów – dwa realizowane w Warszawie i jeden w Bostonie w USA, w szczególności: zapewnienie przestrzeni do realizacji warsztatów z wyposażeniem multimedialnym oraz obsługą techniczną w Warszawie, zapewnienie usługi cateringowej i/lub gastronomicznej wraz z obsługą w Warszawie, zapewnienie noclegów dla Uczestników w hotelu/ach w Warszawie oraz w Bostonie na czas trwania warsztatów, zapewnienie transportu lotniczego na trasie Warszawa – Boston – Warszawa i lokalnego w Bostonie, zapewnienie ubezpieczenia Uczestników na czas podróży i pobytu w Bostonie, oddelegowanie przedstawicieli koordynujących realizację warsztatów w Bostonie i Warszawie. Szczegółowe warunkami określone zostały w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „OPZ” stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ).
Interne Kennung: ABM-ZP-2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 w związku z art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą Pzp lub ustawą”. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający przewiduje, że działając w trybie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (sporządzone zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ; w zw. z art. 360 pkt 2 ustawy Pzp, Zamawiający, udzielając zamówień, o których mowa w art. 359 pkt 1, może nie stosować przepisów ustawy dotyczących obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, na formularzu jednolitego dokumentu), zgodnie z pkt 11.1 SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Pzp jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen, 66512000 Unfall- und Krankenversicherungen, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 66512000 Unfall- und Krankenversicherungen