851152-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – EZ.271.212.2025 Dostawa produktów leczniczych - programy lekowe dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEZ.271.212.2025 Dostawa produktów leczniczych - programy lekowe dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych – programy lekowe. Przedmiot zamówienia jest zamówieniem prowadzonym w częściach i obejmuje 1 pakiet. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietu. Zamawiający określił szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki bezwzględnie wymagane, które muszą zostać spełnione przez oferowany przedmiot zamówienia w treści załącznika nr 2 oraz we wzorze umowy .
Vorherige Bekanntmachung752369-2025
Interne KennungEZ.271.212.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW przedmiotowym postępowaniu zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania ofert. Postępowanie zawiera asortyment, którego zużycie bardzo wzrasta z powodu trwającej rozbudowy Szpitala m.in zwiększenie liczby łóżek na OIT, oddziałów chirurgicznych i hematologii. Ze względu na doniosłą funkcję społeczną Zamawiającego, który jest największym Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii w województwie łódzkim, Zamawiający w sposób szczególnie restrykcyjny podchodzi do zapewnienia płynności dostaw, w tym zwłaszcza w odniesieniu do produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz wszelkich innych towarów związanych z leczeniem pacjentów. Postępowanie ma na celu zabezpieczenie Centrum w asortyment niezbędny do funkcjonowania i prawidłowej pracy jednostek Szpitala.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 1
Beschreibung1. Trastuzumabum + Pertuzumabum 600 mg+600 mg, 1 fiol. 10 ml 2. Trastuzumabum + Pertuzumabum 600 mg+1200 mg, 1 fiol. 15 ml Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne KennungPakiet nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.