See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werving en selectie dienstverlening voor Senzer te Helmond
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van wervings- en selectiediensten én het uitvoeren van selectie-, ontwikkel- en deelassessments voor vaste functies binnen Senzer. De focus ligt op moeilijk vervulbare functies zoals hogere managementfuncties, vakspecialisten en adviseurs. Senzer kiest bewust voor specialisatie per segment, door de opdracht op te delen in drie percelen. Dit stelt marktpartijen in staat om in te schrijven op datgene waarin zij uitblinken. Daarbij is flexibiliteit belangrijk: de overeenkomst laat ruimte voor maatwerkoplossingen per vacature of situatie. Een apart perceel voor assessments maakt het mogelijk om deze door een onafhankelijke partij te laten uitvoeren. Dit borgt de objectiviteit van het selectieproces, met name bij interne kandidaten of wanneer meerdere bureaus betrokken zijn bij de werving. Senzer verwacht jaarlijks gemiddeld 7 externe vacatures uit te zetten via wervingsbureaus, verdeeld over twee doelgroepen: hogere managementfuncties (circa 3 per jaar) en vakspecialisten/adviseurs (circa 4 per jaar). Daarnaast worden jaarlijks circa 20 selectie-, ontwikkel- en deelassessments uitgevoerd, zowel voor intern als extern geworven kandidaten. De geraamde totale opdrachtwaarde bedraagt circa €600.000 exclusief btw over een looptijd van 4 jaar, verdeeld over drie percelen: Perceel 1: Werving hogere managementfuncties (ca. €180.000) Perceel 2: Werving vakspecialisten en overige functies (ca. €240.000) Perceel 3: Assessments (ca. €180.000) De genoemde aantallen en bedragen zijn indicatief en er is geen afnameverplichting. Om flexibiliteit te behouden en in te kunnen spelen op onvoorziene ontwikkelingen binnen werving en selectie, behoudt Senzer zich het recht voor om een maximale marge van 20% (€120.000) in te zetten voor aanvullende of onvoorziene uitgaven die binnen de reikwijdte van de opdracht vallen. Dit kan bijvoorbeeld betrekking hebben op extra wervingsinspanningen, aanvullende assessments of andere kosten die voortkomen uit een veranderende personeelsbehoefte.
Interne Kennung: n.b.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Open voor alle geïnteresseerde partijen Iedere gegadigde mag een inschrijving indienen. Er is geen voorafgaande selectiefase; de toegang tot de aanbesteding is volledig openbaar. Transparantie en gelijke kansen Alle eisen, voorwaarden, gunningscriteria en beoordelingsmethodieken zijn vooraf volledig vastgelegd en voor iedere inschrijver gelijk. Dit waarborgt non-discriminatie en transparantie, zoals vereist onder de Aanbestedingswet. Beoordeling op basis van BPKV Gunning vindt plaats op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding (BPKV), waardoor zowel prijs als inhoudelijke kwaliteit worden meegewogen. Dit stimuleert kwalitatieve, innovatieve en op maat gesneden aanbiedingen. Duidelijke planning en wettelijke termijnen Er geldt een minimale termijn van 45 dagen tussen publicatie en uiterste indieningsdatum, wat inschrijvers voldoende voorbereidingstijd geeft. De procedure kent een vaste planning, inclusief nota's van inlichtingen, beoordeling, gunning en bezwaarperiode (Alcatel). Toepassing van percelen De opdracht is opgesplitst in drie percelen. Inschrijvers mogen zich inschrijven op één, meerdere of alle percelen. Beoordeling vindt per perceel plaats, waardoor specialisten en MKB-bedrijven gelijke kansen hebben.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79635000 Bewertung von Stellenbewerbern vor der Einstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Werving van hogere functies (bijv. Directie, Management, MT)
Beschreibung: Werving (en indien nodig assessments) van hogere leidinggevende functies, zoals directieleden, managers en Mt-leden. Gemiddeld 3 vacatures per jaar Geraamde waarde: €180.000 over 4 jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende dienst voorziet in een aantal opties binnen de dienstverlening om de continuïteit en kwaliteit van het werving- en selectieproces te borgen: Verhoging van de geraamde opdrachtwaarde Op basis van actuele inzichten is er ruimte voor verhoging van de geraamde waarde van de opdracht van €600.000 naar maximaal €720.000 (exclusief btw) over 4 jaar. Dit biedt flexibiliteit om in te spelen op een stijgend aantal vacatures of toenemende vraag naar aanvullende assessmentdiensten, zonder een nieuwe aanbesteding te hoeven starten. Second opinion of aanvullende beoordeling bij assessments (Perceel 3) Om een zorgvuldige en objectieve selectie te waarborgen, behoudt Senzer zich het recht voor om in uitzonderlijke situaties een second opinion assessment te laten uitvoeren. Dit kan van toepassing zijn wanneer: er twijfel bestaat over de geschiktheid van een kandidaat op basis van het eerste assessment; interne kandidaten worden beoordeeld en extra objectiviteit gewenst is; of wanneer meerdere partijen betrokken zijn bij het wervingstraject. Deze second opinion kan – mits goed gemotiveerd en transparant toegepast – door een andere partij dan de raamcontractant van Perceel 3 worden uitgevoerd, binnen de grenzen van de overeengekomen contractuele hardheidsclausule. Flexibele inzet van assessmentdiensten Binnen Perceel 3 is nadrukkelijk ruimte voor deelassessments, zoals het afnemen van losse cognitieve of persoonlijkheidsvragenlijsten. Deze flexibiliteit maakt het mogelijk om gericht in te spelen op de behoefte van Senzer per kandidaat of functieprofiel.
Los: LOT-0002
Titel: Werving vakspecialisten en overige functies
Beschreibung: Werving (en indien nodig assessments) van vakspecialisten en overige functies, zoals IT’ers, HR-adviseurs, juristen, inkopers en communicatieprofessionals Gemiddeld 4 vacatures per jaar Geraamde waarde: €240.000 over 4 jaar
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Selectie, deel en ontwikkelassessments
Beschreibung: Uitvoering van selectie-, ontwikkel- en deelassessments voor zowel interne als externe kandidaten. Ongeveer 20 assessments per jaar Geraamde waarde: €180.000 over 4 jaar
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 79635000 Bewertung von Stellenbewerbern vor der Einstellung