See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa GSM, transmisji danych APN oraz dostarczania pakietów danych GPRS dla Systemu Fala świadczona przez operatorów telekomunikacyjnych - w podziale na II części
Beschreibung: Zamawiający prowadzi działalność w zakresie dystrybucji i weryfikacji uprawnień do korzystania ze środków komunikacji publicznej na terenie województwa pomorskiego. W tym celu wykorzystuje komunikację online opartą o sieci komórkowe. W związku z powyższym, Zamawiający poszukuje Wykonawcy posiadającego doświadczenie w zakresie świadczenia usług w modelu „M2M” z rozbudowaną infrastrukturą na terenie województwa pomorskiego, mogącego zapewnić oczekiwany poziom SLA. Dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku OPZ.
Interne Kennung: ZP/16/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72318000 Datenübertragung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa GSM, transmisji danych APN oraz dostarczania pakietów danych GPRS dla Systemu Fala świadczona przez operatorów telekomunikacyjnych w podziale na II części
Beschreibung: Zamawiający prowadzi działalność w zakresie dystrybucji i weryfikacji uprawnień do korzystania ze środków komunikacji publicznej na terenie województwa pomorskiego. W tym celu wykorzystuje komunikację online opartą o sieci komórkowe. W związku z powyższym, Zamawiający poszukuje Wykonawcy posiadającego doświadczenie w zakresie świadczenia usług w modelu „M2M” z rozbudowaną infrastrukturą na terenie województwa pomorskiego, mogącego zapewnić oczekiwany poziom SLA. Realizacja Przedmiotu Zamówienia odbędzie się w II etapach: Etap I prace przygotowawcze – od dnia zawarcia umowy do dnia 31 grudnia 2025 r. : Wykonawca realizując Etap I wykona przepięcie pod billing wszystkich kart SIM Polkomtel 2048 kart SIM. Lista kart funkcjonujących w Systemie FALA stanowi załącznik nr 1 do OPZ (lista kart w sieci Polkomtel). Podpięcie usługi pod prywatny APN Zamawiającego, wynikający z niniejszej umowy. Etap II świadczenie usługi – od dnia 1 stycznia 2026 przez okres 33 miesięcy.
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przypadku podjęcia przez Zamawiającego decyzji o skorzystaniu z prawa opcji, Wykonawca, w okresie obowiązywania umowy, dostarczy dodatkowo: Opcja 1 - Polkomtel: • maksymalnie do 1000 nowych kart SIM • maksymalnie do 6600 dodatkowych pakietów 100GB Opcja 2 – T-Mobile: • maksymalnie do 500 nowych kart SIM • maksymalnie do 700 dodatkowych pakietów 100GB Wykonawca dostarczy wszystkie dodatkowe karty SIM oraz pakiety 100 GB po cenach określonych w umowie, z zachowaniem parametrów technicznych zgodnych z zamówieniem podstawowym oraz cenami podanymi w złożonej ofercie. Zamawiający zastrzega sobie prawo do podjęcia decyzji w sprawie ilości transz, w których zostaną dostarczone dodatkowe karty i pakiety, w tym do podjęcia decyzji, jakie ilości dodatkowych kart i pakietów będą się znajdowały w zamówionych transzach.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zamawiający prowadzi działalność w zakresie dystrybucji i weryfikacji uprawnień do korzystania ze środków komunikacji publicznej na terenie województwa pomorskiego. W tym celu wykorzystuje komunikację online opartą o sieci komórkowe. W związku z powyższym, Zamawiający poszukuje Wykonawcy posiadającego doświadczenie w zakresie świadczenia usług w modelu „M2M” z rozbudowaną infrastrukturą na terenie województwa pomorskiego, mogącego zapewnić oczekiwany poziom SLA. Realizacja Przedmiotu Zamówienia odbędzie się w II etapach: Etap I prace przygotowawcze – od dnia zawarcia umowy do dnia 31 grudnia 2025 r. : Wykonawca realizując Etap I wykona przepięcie pod billing wszystkich kart SIM T-Mobile 1260. Lista kart funkcjonujących w Systemie FALA stanowi załącznik nr 1 do OPZ (lista kart w sieci Polkomtel) oraz załącznik nr 2 do OPZ (lista kart w sieci T-Mobile). Podpięcie usługi pod prywatny APN Zamawiającego, wynikający z niniejszej umowy. Etap II świadczenie usługi – od dnia 1 stycznia 2026 przez okres 33 miesięcy.
Interne Kennung: Część II