2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego - aparaty USG
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego (aparaty USG), zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ formularza asortymentowo-cenowego.
Vorherige Bekanntmachung: 736178-2025
Interne Kennung: DZP/PN/99/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 1. Zamawiający w oparciu o art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp skrócił termin składania ofert. Ogłoszenie o profilu nabywcy zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Zamawiający zamieścił Ogłoszenie o profilu nabywcy oraz Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert na własnej stronie internetowej w zakładce Profil Nabywcy. 2. Zamawiający - Szpital Powiatowy w Zawierciu pismem z dnia 27.10.2025 r. otrzymał informację o możliwości aplikowania o środki z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej za pośrednictwem Starostwa/Wojewody Śląskiego. Warunkiem koniecznym do doposażenia Szpitala Powiatowego w Zawierciu jest konieczność dokonania zakupu i wydatkowania środków w terminie do 15.12.2025 r. Wobec powyższego Zamawiający w oparciu o art. 138 ust. 2 pkt Pzp skraca termin składania ofert.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wykonawca wraz z ofertą składa: 1) Formularz ofertowy - załącznik nr 1 do SWZ; 2) Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ; 3) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) - załącznik nr 3 do SWZ; 4) Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/3014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 - załącznik nr 5 do SWZ; 5) Oświadczenie Wykonawcy Oświadczenie Wykonawcy, że zaoferowane w ofercie wyroby medyczne posiadają aktualne dokumenty potwierdzające dopuszczenie przedmiotu zamówienia do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych albo rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro (o ile dotyczy) oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawnymi w tym zakresie - dotyczy poz. objętych 8% stawką VAT)– Wykonawca składa oświadczenie na własnym druku; 6) Certyfikat CE lub równoważny; 7) Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania wraz z określeniem jego zakresu sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Aparaty USG I
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego - Pakiet 1 - Aparat USG I - zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ formularza asortymentowo-cenowego.
Interne Kennung: DZP/PN/99a/2025
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Aparaty USG II
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego - Pakiet 2 - Aparat USG II - zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ formularza asortymentowo-cenowego.
Interne Kennung: DZP/PN/99b/2025