See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Procedura wykonawcza pn. „Zakupu licencji firmy Cisco dla sądów apelacji krakowskiej” do umowy ramowej nr WZP-43-98/2024 na „Dostawę oprogramowania CISCO lub równoważnego na rzecz sądów powszechnych oraz Ministerstwa Sprawiedliwości”
Beschreibung: 1. Przedmiotem Umowy jest dostawa produktów wskazanych w Cenniku, których rodzaje i ilości zostały wskazane w Załączniku nr 1 do Umowy – Formularzu odpowiedzi na Wniosek o zamówienie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 3 do Umowy ramowej. 3. Wykonawca zobowiązuje się, że dostarczony przedmiot Umowy będzie spełniał wszystkie wymagania wskazane w Załączniku nr 3 do Umowy ramowej. 4. Lokalizacja dostawy: Sąd Apelacyjny w Krakowie, ul. Przy Rondzie 3, 31-547 Kraków 5. Termin dostarczenia produktów wynosi do 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy wykonawczej, z zastrzeżeniem, że okres korzystania z poszczególnych zamawianych produktów został wskazany w Tabeli wyceny.
Vorherige Bekanntmachung: 561067-2024
Interne Kennung: ZP.261.21.2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket, 48620000 Betriebssysteme