See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zadanie 2: „Zimowe utrzymanie pasów drogowych dróg powiatowych na terenie miasta i gminy Ozorków oraz miasta i gminy Zgierz"
Beschreibung: 2. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania pasów drogowych dróg powiatowych na terenie powiatu zgierskiego: na terenie miasta i gminy Ozorków i miasta i gminy Zgierz, polegająca na odśnieżaniu i usuwaniu śliskości zimowej. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi również świadczenie usługi sprzątania dróg powiatowych z piasku po okresie zimowym obejmująca wykonanie prac związanych z jednorazowym pozimowym sprzątnięciem pasów drogowych na całej długości i szerokości, oczyszczeniu wszystkich nawierzchni drogowych ograniczonych krawężnikami, nawierzchni zatok, parkingów, oczyszczeniu wszystkich powierzchni ciągów chodnikowych, zebraniu piasku z korytek ściekowych i innych urządzeń odwodnieniowych, zebraniu zanieczyszczeń z pasów drogowych, wywiezieniu nieczystości na wysypisko. 3. Wykonawca będzie zobowiązany do dysponowania bazą materiałowo – sprzętową na terenie objętym przedmiotem umowy. 4. Szczegółowe wytyczne dotyczące wykonania przedmiotu zamówienia zawarte zostały w: 1) Formularz cen jednostkowych, formularz wyliczenia ceny - stanowiące załącznik 3A, 3B do zaproszenia do negocjacji; 2) Projekt umowy – stanowiący załącznik nr 4 do zaproszenia do negocjacji; 3) Planie zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie 2025/2026 na terenie Powiatu Zgierskiego - stanowiącym załącznik nr 5 do zaproszenia do negocjacji; 4) ST_ wymagania ogólne – stanowiącym załącznik nr 6 do zaproszenia do negocjacji; 5) ST_ odśnieżanie drogi - stanowiącym załącznik nr 7 do zaproszenia do negocjacji; 6) Opis przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik nr 8 do zaproszenia do negocjacji;; 7) Zadanie nr 1 wykaz dróg, chodników - stanowiącym załącznik nr 9 do zaproszenia do negocjacji; 5. Wykonawca na koszt własny zobowiązuje się wyposażyć sprzęt do odśnieżania i zwalczania śliskości w żółte światła pulsujące, zgodnie z art. 54 ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym (tj. Dz. U z 2024 r., poz. 1251 ze zm.) oraz pługopiaskarki lub solarki z pługiem dodatkowo w nadajniki GPS wraz z udostępnieniem Zamawiającemu możliwości monitoringu wykorzystywanego sprzętu. 6. W ramach dojazdu interwencyjnego, Zamawiający zastrzega sobie możliwość skierowania Wykonawcy, przesuwania sprzętu na inne odcinki dróg powiatowych na terenie powiatu zgierskiego, zgodne z Planem zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie 2025/2026 na terenie Powiatu Zgierskiego 7. Zakres usług i szczegółową lokalizację pracy określi każdorazowo w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Zgierzu, dyżurujący koordynator z Wydziału Drogownictwa, po godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Zgierzu, koordynator wyznaczony przez Zarząd Powiatu Zgierskiego.
Vorherige Bekanntmachung: 46123-2026
Interne Kennung: ZP.272.4.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001