See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van zorgmeubilair met het oog op de inrichting van diverse ruimtes binnen zorginstellingen
Beschreibung: De raamovereenkomst schept een contractueel kader met betrekking tot het vastleggen van de voorwaarden van individuele opdrachten betreffende het leveren en plaatsen van zorgmeubilair, incl. het opmaken van inrichtingsplannen voor diverse ruimtes binnen zorginstellingen, voor de aandeelhouders/partners van Creat en de deelnemers van Creat Services. De raamovereenkomst wordt opgedeeld in 2 percelen: • perceel 1: Zorginstellingen zoals woonzorgcentra, revalidatiecentra, CAW’s en andere niet-ziekenhuisgebonden voorzieningen (uitgezonderd ziekenhuizen en psychiatrische instellingen); • perceel 2: Ziekenhuizen en psychiatrische instellingen.
Interne Kennung: C-ALL-25-004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: C-ALL-25-004 - 1
Beschreibung: Perceel 1: Zorginstellingen zoals woonzorgcentra, revalidatiecentra, CAW’s en andere niet-ziekenhuisgebonden voorzieningen (uitgezonderd ziekenhuizen en psychiatrische instellingen);
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: C-ALL-25-004 - 2
Beschreibung: Perceel 2: Ziekenhuizen en psychiatrische instellingen.
Interne Kennung: 2