See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Prisma Almere - Meubilair PCB De Buitenburcht
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit T7161 DAS OIG Schoolmeubilair Primair Onderwijs, en ziet op de levering van meubilair voor PCB De Buitenburcht, onderdeel van Stichting Prisma Almere.
Vorherige Bekanntmachung: 22620-2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000