See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huis aan huis glasophaling 2026-2030
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Huis aan huis glasophaling op het grongebied van Sint-Truiden voor de periode 2026 tot 2030. Op dit ogenblik wordt de glasophaling voor zowel Sint-Truiden als Nieuwerkerken uitgevoerd door de stad Sint-Truiden. Voor deze opdracht wordt gezocht naar een externe dienstverlener voor de stad Sint-Truiden. De gemeente Nieuwerkerken zal voor de glasophaling op haar grondgebied een gelijkaardige opdracht in de markt zetten.
Interne Kennung: PPP06A-7308/5560/2025-5974
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-5974_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Op dit moment wordt de glasophaling voor zowel Sint-Truiden als Nieuwerkerken uitgevoerd door de Stad Sint-Truiden. Voor deze opdracht wordt gezocht naar een externe opdrachtnemer. De inschrijver is verplicht om een gezamenlijke prijsopgave in te dienen voor de ophaalbeurten. Deze gezamenlijke prijs dient afzonderlijk opgenomen te worden in de inventaris van het bestek. Deze informatie is noodzakelijk indien de glasophaling van beide gemeenten (Sint-Truiden en Nieuwerkerken) worden toegewezen aan dezelfde opdrachtnemer.)
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP06A-7308/5560/2025-5974
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-5974_1
Opties: