See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego – 7 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia dla MPGK Krosno Sp. z o.o. i MKS Sp. z o.o. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jako Podmiot upoważniony jest jedynie do przeprowadzenia postępowania. Udzielenie zamówienia/zawarcie umów z wyłonionym/wyłonionymi Wykonawcą/Wykonawcami dla danej części zamówienia odbędzie się wg wzoru stanowiącego Część II SWZ przez każdego Zamawiającego odrębnie. Postępowanie zostało podzielone na 7 części (zadań)
Interne Kennung: DZ-2300-26/DF/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, sprzętu elektronicznego MPGK Sp. z o.o. i MKS Sp. z o.o.
Beschreibung: Część 1 zamówienia – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, sprzętu elektronicznego MPGK Sp. z o.o. i MKS Sp. z o.o. w następującym zakresie: a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (AR), b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego (EEI).
Interne Kennung: DZ-2300-26/DF/2025/1
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515300 Wetter- und Geldverlustversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej MPGK Sp. z o.o. i MKS Sp. z o.o. (OC)
Beschreibung: Część 2 zamówienia – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej MPGK Sp. z o.o. i MKS Sp. z o.o. (OC)
Interne Kennung: DZ-2300-26/DF/2025/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych MPGK Sp. z o.o. i MKS Sp. z o.o. (OC PKR)
Beschreibung: Część 3 zamówienia – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych MPGK Sp. z o.o. i MKS Sp. z o.o. (OC PKR)
Interne Kennung: DZ-2300-26/DF/2025/3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 zamówienia –Ubezpieczenia komunikacyjne floty pojazdów MPGK Sp. z o.o
Beschreibung: Część 4 zamówienia – ubezpieczenia komunikacyjne floty MPGK Sp. z o.o. w następującym zakresie (FLOTA): a) ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego, b) ubezpieczenie od utraty i / lub uszkodzenia – auto casco, c) ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków kierowców i pasażerów, d) ubezpieczenie assistance.
Interne Kennung: DZ-2300-26/DF/2025/4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 zamówienia – Ubezpieczenia komunikacyjne floty pojazdów MKS Sp. z o.o.
Beschreibung: Część 5 zamówienia – Ubezpieczenia komunikacyjne floty pojazdów MKS Sp. z o.o. w następującym zakresie (FLOTA): a) ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego, b) ubezpieczenie od utraty i / lub uszkodzenia – auto casco, c) ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków kierowców i pasażerów, ubezpieczenie assistance.
Interne Kennung: DZ-2300-26/DF/2025/5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Członków Władz MPGK Sp. z o.o. i MKS Sp. z o.o.
Beschreibung: Część 6 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Członków Władz MPGK Sp. z o.o. i MKS Sp. z o.o. (DO)
Interne Kennung: DZ-2300-26/DF/2025/6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 zamówienia - Ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych MPGK Sp. z o.o. i MKS Sp. z o.o.
Beschreibung: Część 7 zamówienia - Ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych MPGK Sp. z o.o. i MKS Sp. z o.o. (CYBER).
Interne Kennung: DZ-2300-26/DF/2025/7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515410 Geldverlustversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen