See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów anestezjologii i intensywnej terapii w zakresie anestezjologii – znieczuleń
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów anestezjologii i intensywnej terapii w zakresie anestezjologii – znieczuleń
Interne Kennung: K.056.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów anestezjologii i intensywnej terapii w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii
Beschreibung: konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów anestezjologii i intensywnej terapii w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii