2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i materiałów eksploatacyjnych wraz z dzierżawą aparatury do badań RKZ dla Centralnego Laboratorium ( Pakiet nr 1 ) i oddziału IOM ( Pakiet nr 2 ), na okres 36 miesięcy, dla Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera UM w Poznaniu.
Beschreibung: Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i materiałów eksploatacyjnych wraz z dzierżawą aparatury do badań RKZ dla Centralnego Laboratorium ( Pakiet nr 1 ) i oddziału IOM ( Pakiet nr 2 ), na okres 36 miesięcy, dla Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera UM w Poznaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 724613-2025
Interne Kennung: ZP 46/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i materiałów eksploatacyjnych wraz z dzierżawą aparatury do badań RKZ dla Centralnego Laboratorium
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i materiałów eksploatacyjnych wraz z dzierżawą aparatury do badań RKZ dla oddziału IOM
Interne Kennung: Pakiet nr 2