See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Simulační centrum intenzivní medicíny
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výstavba budovy simulačního centra intenzivní medicíny a mikrobiologie a dalších objektů metodou Design & Build, tj. provedení stavebních prací, provedení projektových činností a inženýrských činností vztahujících se ke stavbě a poskytnutí souvisejících dodávek a služeb v rámci realizace projektu s názvem „Simulační centrum intenzivní medicíny“, který je realizován v rámci Národního plánu obnovy, komponenty 6.1. Zvýšení odolnosti systému zdravotní péče, subkomponenty 6.1.1.1.
Interne Kennung: 115/22
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Detailně popsáno v zadávací dokumentaci.