2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy w zakresie świadczenia usług publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej, na których będą wykonywane przewozy: publiczny transport zbiorowy w zakresie gminnych przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej w transporcie drogowym na liniach komunikacyjnych na terenie gminy Kwilcz i gminy Pniewy. Linia nr 1: Pniewy – Kwilcz przez Lubosz Linia nr 2: Lubosz – Lubosz przez: Mościejewo - Chorzewo Linia nr 3: Kwilcz – Kwilcz przez: Wituchowo - Kubowo Linia nr 4: Kwilcz – Kwilcz przez: Miłostowo Linia nr 5: Kwilcz – Prusim przez: Kurnatowice Linia nr 6: Kwilcz – Kwilcz przez: Mechnacz Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy: do 31 grudnia 2026 r. – jednak nie wcześniej niż rok od daty publikacji niniejszego ogłoszenia Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: 01.01.2026 – 31.12.2028 r. Zmiana informacji: na podstawie art. 23 ust. 5 i 6 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 285) zastrzega się możliwość zmiany informacji zawartych w ogłoszeniu
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej, na których będą wykonywane przewozy: publiczny transport zbiorowy w zakresie gminnych przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej w transporcie drogowym na liniach komunikacyjnych na terenie gminy Kwilcz i gminy Pniewy. Linia nr 1: Pniewy – Kwilcz przez Lubosz Linia nr 2: Lubosz – Lubosz przez: Mościejewo - Chorzewo Linia nr 3: Kwilcz – Kwilcz przez: Wituchowo - Kubowo Linia nr 4: Kwilcz – Kwilcz przez: Miłostowo Linia nr 5: Kwilcz – Prusim przez: Kurnatowice Linia nr 6: Kwilcz – Kwilcz przez: Mechnacz Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy: do 31 grudnia 2026 r. – jednak nie wcześniej niż rok od daty publikacji niniejszego ogłoszenia Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: 01.01.2026 – 31.12.2028 r. Zmiana informacji: na podstawie art. 23 ust. 5 i 6 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 285) zastrzega się możliwość zmiany informacji zawartych w ogłoszeniu.
Interne Kennung: RRG.271.16.2025.ZP