2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Sanitaire artikelen en dispensers tbv Radboud Universiteit
Beschreibung: De Radboud Universiteit wenst de inkoop van Sanitaire Voorzieningen, verbruiksartikelen en gerelateerde diensten onder te brengen bij één Inschrijver die Radboud Universiteit maximaal kan ontzorgen m.b.t. levering en beheer en die in de loop van de overeenkomst vanuit een partnership rol kunnen omgaan met veranderende omstandigheden in het gebruik, de organisatie en fysieke inrichting van de campus en de daarop aanwezige gebouwen op de campus in Nijmegen en locatie Soeterbeeck in Deursen-Dennenburg. Er wordt veel belang gehecht aan een proactieve houding m.b.t. het signaleren van relevante ontwikkelingen in voorzieningen, materialen, middelen en processen die bijdragen aan doelen op het gebied van dienstverleningsniveau, duurzaamheid en kostenbeheersing, die de Radboud Universiteit nastreeft. Het – op basis van nader te maken afspraken – aanleveren van relevante informatie m.b.t geïnstalleerde voorzieningen, verbruiksgegevens, storingen, reparaties én relevante informatie m.b.t. het kunnen verantwoorden van duurzaamheidsinformatie (CSRD) wordt tevens van de te selecteren Inschrijver verwacht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42968200 Spender im Sanitärbereich
5. Los
Los: LOT-0000
851780-2025 - Mededinging
Nederland – Producten voor persoonlijke verzorging – EA Sanitaire artikelen en dispensers tbv Radboud Universiteit
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33700000 Producten voor persoonlijke verzorging
Aanvullende classificatie (cpv): 42968200 Automaten voor hygiënische benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000