2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
Beschreibung: Na podstawie art. 19 ust. 1 pkt. 3 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. z 2025 r., poz. 285) organizator dokona wyboru operatora poprzez bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na następujące linie komunikacyjne: - Mirosławiec - Kalisz Pomorski ul. Kolejowa przez: Łowicz Wałecki, Biały Zdrój skrzyżowanie, Kalisz Pomorski ul. Toruńska, - Mirosławiec - Mirosławiec przez: Mirosławiec Plac Wolności, Mirosławiec ul. Szkolna, Łowicz Wałecki, - Mirosławiec - Mirosławiec przez: Mirosławiec Plac Wolności, Mirosławiec ul. Szkolna, Orle, - Mirosławiec - Toporzyk przez: Mirosławiec Plac Wolności, Kalinówka, Nieradz, - Mirosławiec - Mirosławiec Górny przez: Mirosławiec Plac Wolności, Mirosławiec ul. Szkolna, - Mirosławiec - Próchnowo przez: Hanki, Jadwiżyn, Bronikowo, - Piecnik - Lubno przez: Górnica, Próchnowo, Jabłonkowo, Jabłonowo, - Mirosławiec Górny - Piława przez: Mirosławiec, Kalinówkę, Nieradz, Piecnik, Jabłonkowo, Jabłonowo, Lubno, - Mirosławiec Górny – Piława przez: Mirosławiec, Hanki, Hanki-Kolonia, Jadwiżyn, Bronikowo, Próchnowo, Piecnik, Jabłonkowo, Jabłonowo, Lubno.
Interne Kennung: IGN.271.50.2025.JD
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001