2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digiborden
Beschreibung: Carmelcollege wil één raamovereenkomst afsluiten met maximaal één leverancier. Deze leverancier zal verantwoordelijk zijn voor: * Het leveren van de digiborden; * Het installeren en configureren van de digiborden; * Het leveren en waar nodig installeren van randapparatuur om de digiborden goed te laten werken; * Nazorg leveren voor de geïnstalleerde digiborden. * Trainen van de (eind)gebruikers en beheerders om optimaal gebruik te kunnen maken van de digiborden. De Raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van 2 jaar. Daarna kan de raamovereenkomst nog 2 keer voor een periode van één jaar worden verlengd. De maximale looptijd van de raamovereenkomst bedraagt in totaal vier jaar. De geraamde waarde van de raamovereenkomst over de gehele looptijd is €2.700.000,- exclusief btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30195500 Kreidetafeln oder Zubehör, 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Digiborden Stichting Carmelcollege
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verleningsopties Stichting Carmelcollege behoudt zich het recht voor om werkzaamheden die in het verlengde liggen van of van dezelfde aard zijn als beschreven activiteiten, maar niet expliciet onder de scope en beschrijving van activiteiten zijn genoemd, doch redelijkerwijs als onderdeel van deze overeenkomst kunnen worden beschouwd, door de opdrachtnemer te laten uitvoeren.