2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerp, bouw en levering dienstvaartuigen provincie Zuid-Holland
Beschreibung: Het betreft een Europese openbare aanbesteding voor het sluiten van een Meerjarenovereenkomst met een (1) Opdrachtnemer voor het ontwerpen, bouwen en leveren van drie (3) dienstvaartuigen voor de provincie Zuid-Holland.
Interne Kennung: DOS-2024-0002129
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Conform de (Europese) openbare procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34521000 Spezialboote
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 3 Stück