2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering ICT Hardware middels raamovereenkomst met minicompetitie voor Roelof van Echten College en RSG Wolfsbos
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om per Opdrachtgever raamovereenkomsten te sluiten met maximaal drie contractpartijen, die in staat zijn om alle ICT hardware te leveren die in de komende jaren binnen het primaire proces (onderwijs) van Opdrachtgevers benodigd is (binnen de scope van de opdracht). Zie offerteaanvraag
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering ICT Hardware middels raamovereenkomst
Beschreibung: zie offerteaanvraag Zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 1