2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrální pojištění majetku, odpovědnosti a vozidel statutárního města Opavy včetně příspěvkových organizací a obchodních organizací
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pojištění movitého a nemovitého majetku zadavatele, příspěvkových organizací zřízených zadavatelem a obchodních organizací zřízených zadavatelem a pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zadavatelem a jeho příspěvkovými organizacemi a obchodními organizacemi, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidel a havarijní pojištění vybraných vozidel zadavatele
Interne Kennung: OŘ/S/013/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pojištění movitého a nemovitého majetku zadavatele a jeho organizací, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zadavatelem a jeho organizacemi
Beschreibung: Pojištění movitého a nemovitého majetku zadavatele a jeho organizací. Předmětem pojištění je odpovědnost za škodu způsobenou zadavatelem a jeho organizacemi
Interne Kennung: Část A
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změn závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Podmínky pro tyto změny jsou vymezeny v obchodních podmínkách a jiných smluvních podmínkách. Zadavatel si dále vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění podle § 100 odst. 3 ZZVZ. Jednací řízení bez uveřejnění musí být zahájeno nejpozději do 3 let ode dne uzavření pojistné smlouvy. Rozsah vyhrazené změny podle § 100 odst. 3 ZZVZ činí další pojišťovací služby týkající se pojištění majetku a pojištění odpovědnosti zadavatele v případě pořízení nového majetku nebo vzniku nové potřeby zadavatele.
Los: LOT-0002
Titel: Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a havarijní pojištění
Beschreibung: Předmětem pojištění je jednak pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla (tzv. povinné ručení) ve smyslu zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla), ve znění pozdějších předpisů, a dále havarijní pojištění vybraných vozidel včetně připojištění čelních skel, úrazu dopravovaných osob a asistenčních služeb.
Interne Kennung: Část B
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změn závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Podmínky pro tyto změny jsou vymezeny v obchodních podmínkách a jiných smluvních podmínkách. Zadavatel si dále vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění podle § 100 odst. 3 ZZVZ. Jednací řízení bez uveřejnění musí být zahájeno nejpozději do 3 let ode dne uzavření pojistné smlouvy. Rozsah vyhrazené změny podle § 100 odst. 3 ZZVZ činí další pojišťovací služby týkající se pojištění v případě pořízení - doplnění vozového parku.