852025-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych w granicach administracyjnych Miasta Łomży
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych w granicach administracyjnych Miasta Łomży
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Miasta Łomża oraz ich transport do Instalacji Komunalnej (IK Czartoria), zlokalizowanej w Zakładzie Gospodarowania Odpadami Sp. z o. o. w miejscowości Czartoria w Gminie Miastkowo w okresie od dnia 01.04.2026 r. do dnia 31.03.2028 r. 2. Łączna ilość odpadów, przewidzianych do odbioru i transportu do Instalacji Komunalnej w okresie realizacji umowy, tj. od dnia 01.04.2026 r. do dnia 31.03.2028 r. wynosi: 33 994,44 Mg, w tym w odniesieniu do części I: 10 580,79 Mg i w odniesieniu do części II: 23 413,65 Mg. 3. Podział przedmiotu zamówienia na zakresy (sektory) – stanowiące części: 3.1 Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części odpowiadające sektorom, o których stanowi Uchwała Nr 296/XXXIV/13 Rady Miejskiej Łomży z dnia 27 lutego 2013 r. w sprawie podziału Miasta Łomża na sektory w celu zorganizowania odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, tj.: a) Część 1 - I SEKTOR - nieruchomości zamieszkałe o zabudowie jednorodzinnej, b) Część 2 - II SEKTOR - nieruchomości zamieszkałe o zabudowie wielorodzinnej. 3.2 Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dwie lub jedną wybraną część zamówienia. 3.3 Szczegółowy opis i wymagania w zakresie przedmiotu zamówienia (zawierający dane dla części 1 i części 2 zamówienia) zawiera załącznik nr 10 do SWZ i załączniki nr 11 i 12 do SWZ. 4. Zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy Pzp, Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowej części zamówienia (w odniesieniu do części 1 i części 2 zamówienia) - odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości - jako działalności, której wykonywanie wymaga spełnienia szczególnych warunków, określonych przepisami prawa oraz podlegającej szczególnej kontroli.
Interne KennungWGK.271.9.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający prowadzi postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy Pzp, w którym w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu oferty mogą składać wszyscy zainteresowani wykonawcy. 2. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. możliwość dokonania, w pierwszej kolejności, badania i oceny ofert, a następnie dokonania kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - I SEKTOR - nieruchomości zamieszkałe o zabudowie jednorodzinnej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w zabudowie jednorodzinnej, położonych w granicach administracyjnych Miasta Łomża oraz ich transport do Instalacji Komunalnej (IK Czartoria), zlokalizowanej w Zakładzie Gospodarowania Odpadami Sp. z o. o. w miejscowości Czartoria w Gminie Miastkowo w okresie od dnia 01.04.2026 r. do dnia 31.03.2028 r. 2. Łączna ilość odpadów, przewidzianych do odbioru i transportu do Instalacji Komunalnej w okresie realizacji umowy, tj. od dnia 01.04.2026 r. do dnia 31.03.2028 r. w odniesieniu do części I wynosi: 10 580,79 Mg. 3 Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dwie lub jedną wybraną część zamówienia. 4. Szczegółowy opis i wymagania w zakresie przedmiotu zamówienia (zawierający dane dla części 1 zamówienia) zawiera załącznik nr 10 do SWZ i załącznik nr 11 do SWZ.
Interne KennungCzęść I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - II SEKTOR - nieruchomości zamieszkałe o zabudowie wielorodzinnej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w zabudowie jednorodzinnej, położonych w granicach administracyjnych Miasta Łomża oraz ich transport do Instalacji Komunalnej (IK Czartoria), zlokalizowanej w Zakładzie Gospodarowania Odpadami Sp. z o. o. w miejscowości Czartoria w Gminie Miastkowo w okresie od dnia 01.04.2026 r. do dnia 31.03.2028 r. 2. Łączna ilość odpadów, przewidzianych do odbioru i transportu do Instalacji Komunalnej w okresie realizacji umowy, tj. od dnia 01.04.2026 r. do dnia 31.03.2028 r. w odniesieniu do części 2 wynosi: 23 413,65 Mg. 3 Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dwie lub jedną wybraną część zamówienia. 4. Szczegółowy opis i wymagania w zakresie przedmiotu zamówienia (zawierający dane dla zakresu części 2 zamówienia) zawiera załącznik nr 10 do SWZ i załącznik nr 12 do SWZ.
Interne KennungCzęść II