2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, przetwarzanie i dostarczenie danych historycznych dotyczących gęstości ruchu naziemnego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dostarczenia przez Wykonawcę danych o natężeniu ruchu naziemnego w formie siatki wektorowej powiązanej z tabelą atrybutów dla określonych obszarów na terenie Polski, wskazanych przez Zamawiającego. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje przekazanie Zamawiającemu odpowiednich siatek wektorowych z 10 obszarów o łącznej powierzchni do 11.000 km2, w trzech etapach obejmujących: Etap 1 – maksymalnie 3 obszary; Etap 2 – maksymalnie 4 obszary; Etap 3 – pozostałe obszary. Dokładna lista obszarów wraz ze wskazaniem etapu, w ramach którego Wykonawca ma pozyskać odpowiednie dane i przekazać Zamawiającemu odpowiednią mapę, zostanie przekazana Wykonawcy w ciągu 5 dni roboczych od daty zawarcia Umowy. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji. Zamawiający ma prawo zlecić Wykonawcy dostarczenie w formie siatki wektorowej danych o natężeniu ruchu naziemnego dla określonych obszarów na terenie Polski (ponad te objęte Przedmiotem Umowy opisanym w § 1 Umowy), wskazanych przez Zamawiającego. Maksymalna powierzchnia obszarów objętych prawem opcji wynosi 4.000 km2. Szczegóły dotyczące zastosowania prawa opcji określone zostały w § 2 Załącznika nr 2 do SWZ IPU.
Vorherige Bekanntmachung: 793069-2025
Interne Kennung: 153/MZP/2025/P/JGA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72319000 Datenbereitstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup, przetwarzanie i dostarczenie danych historycznych dotyczących gęstości ruchu naziemnego
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji. Zamawiający ma prawo zlecić Wykonawcy dostarczenie w formie siatki wektorowej danych o natężeniu ruchu naziemnego dla określonych obszarów na terenie Polski (ponad te objęte Przedmiotem Umowy opisanym w § 1 Umowy), wskazanych przez Zamawiającego. Maksymalna powierzchnia obszarów objętych prawem opcji wynosi 4.000 km2. Szczegóły dotyczące zastosowania prawa opcji określone zostały w § 2 Załącznika nr 2 do SWZ IPU.