See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Produktów Spożywczych , Warzywnictwa i Ogrodnictwa.
Beschreibung: III. Opis przedmiotu zamówienia 1.Zamawiający podzielił przedmiotowe zamówienie na 9 / zadań / części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na wymienione w SWZ zadania, których każde stanowi odrębną część przedmiotu zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na nieograniczoną liczbę wybranych przez siebie zadań - części przedmiotu zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie dostawy: 2.1 w zakresie zadania nr 1: Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie szczegółowy zakres, ilość, określono w załączniku nr 3.1 do SWZ, kod CPV 15 81 00 00-9 2.2 w zakresie zadania nr 2: Mrożone : Owoce, warzywa i drób. szczegółowy zakres, ilość, określono w załączniku nr 3.2 do SWZ, kod CPV 15 00 00 00-8 2.3 w zakresie zadania nr 3: Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne oraz przetwory drobiowe szczegółowy zakres, ilość, określono w załączniku nr 3.3 do SWZ, kod CPV15 10 00 00-9 Wykonawca musi posiadać zaświadczenie jednostki odpowiedzialnej za wydanie decyzji o nadaniu weterynaryjnego numeru identyfikacyjnego, o posiadaniu uprawnień do uboju zwierząt oraz przetwórstwa mięsa w tym zakresie. 2.4 w zakresie zadania nr 4: Drób / mięso drobiowe szczegółowy zakres, ilość, określono w załączniku nr 3.4 do SWZ, kod CPV 15 11 20 00-6 Wykonawca musi posiadać zaświadczenie jednostki odpowiedzialnej za wydanie decyzji o nadaniu weterynaryjnego numeru identyfikacyjnego, posiadaniu uprawnień do przetwórstwa mięsa drobiowego. 2.5 w zakresie zadania nr 5: Ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy szczegółowy zakres, ilość, kreślono w załączniku nr 3.5 do SWZ, kod CPV 03 20 00 00-3 2.6 w zakresie zadania nr 6: Jaja szczegółowy zakres, ilość, określono w załączniku nr 3.6 do SWZ, kod CPV 03 14 25 00-3 2.7 w zakresie zadania nr 7: Produkty mleczarskie; Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne, szczegółowy zakres, ilość, określono w załączniku nr 3.7 do SWZ, kod CPV 15 50 00 00-3; kod CPV 15 40 00 00-2 2.8 w zakresie zadania nr 8: Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych; Różne produkty spożywcze; Owoce, warzywa i podobne produkty; Konserwy i przetwory mięsne; Ryby przetworzone i konserwowane; Kawa, herbata i podobne produkty ; przyprawy i przyprawy korzenne, olej roślinny. szczegółowy zakres, ilość, określono w załączniku nr 3.8 do SWZ - kod CPV: 15 60 00 00-4; 15 80 00 00- 6; 15 30 00 00-1; 15 13 10 00-5, 15 20 00 00-0; 15 98 10 00-8; 15 86 00 00-4; 15 87 00 00-7; 15 41 11 00-3. 2.9 w zakresie zadania nr 9: Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso z ryb. szczegółowy zakres, ilość, określono w załączniku nr 3.9 do SWZ, kod CPV: 15 20 00 00-0. Dodatkowo szczegółowy zakres, wyszczególnienie dla wszystkich części określono w projektowanych warunkach umowy ( załącznik nr 4 do SWZ ). Wymienione załączniki zamieszczono na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl.
Interne Kennung: PN / 01 / 25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 03142500 Eier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Beschreibung: szczegółowy zakres, ilość, określono w załączniku nr 3.1 do SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0002
Titel: Mrożone : Owoce, warzywa i drób
Beschreibung: 2.2 w zakresie zadania nr 2: Mrożone : Owoce, warzywa i drób. szczegółowy zakres, ilość, określono w załączniku nr 3.2 do SWZ, kod CPV 15 00 00 00-8
Interne Kennung: zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne oraz przetwory drobiowe
Beschreibung: szczegółowy zakres, ilość, określono w załączniku nr 3.3 do SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Drób / mięso drobiowe
Beschreibung: szczegółowy zakres, ilość, określono w załączniku nr 3.4 do SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0005
Titel: Ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy
Beschreibung: szczegółowy zakres, ilość, kreślono w załączniku nr 3.5 do SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 5
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Los: LOT-0006
Titel: Jaja
Beschreibung: szczegółowy zakres, ilość, określono w załączniku nr 3.6 do SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 6
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0007
Titel: Produkty mleczarskie; Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne
Beschreibung: szczegółowy zakres, ilość, określono w załączniku nr 3.7 do SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 7
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0008
Titel: Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych; Różne produkty spożywcze; Owoce, warzywa i podobne produkty; Konserwy i przetwory mięsne; Ryby przetworzone i konserwowane; Kawa, herbata i podobne produkty ; przyprawy i przyprawy korzenne, olej roślinny.
Beschreibung: szczegółowy zakres, ilość, określono w załączniku nr 3.8 do SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso z ryb
Beschreibung: szczegółowy zakres, ilość, określono w załączniku nr 3.9 do SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 9
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven