See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemu / oprogramowania i sprzętu informatycznego w 5 pakietach dla potrzeb WSZ w Elblągu w celu realizacji zadania pn: „Rozwój nowoczesnych technologii ICT w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu” nr projektu KPOD.07.03-IP.10-0076/25 w ramach D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”
Beschreibung: Dostawa systemu / oprogramowania i sprzętu informatycznego w 5 pakietach dla potrzeb WSZ w Elblągu w celu realizacji zadania pn: „Rozwój nowoczesnych technologii ICT w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu” nr projektu KPOD.07.03-IP.10-0076/25 w ramach D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” (nabór konkurencyjny - numer naboru: KPOD.07.03-IP.10-001/25) Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO)
Vorherige Bekanntmachung: 797630-2025
Interne Kennung: 53/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 79632000 Personalschulung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48517000 IT-Softwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Zakup lub rozbudowa lub integracja systemów dziedzinowych i peryferyjnych świadczeniodawcy - system klasy CIS - Zakup (dostawa, konfiguracja, wdrożenie, integracja, uruchomienie i objęcie nadzorem autorskim, serwisem i gwarancją na okres 36 miesięcy) Systemu Dziedzinowego klasy CIS.
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 79632000 Personalschulung
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2
Beschreibung: Zakup sprzętu ICT służącego informatyzacji lub cyfryzacji szpitali - Platforma ICT WSZ w Elblągu; Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa w WSZ w Elblągu- deduplikator - Dostawa, konfiguracja i wdrożenie sprzętu serwerowego w tym: Serwery, Macierze, Przełączniki oraz Deduplikator/Sejf – zakup w ramach działań zwiększających poziom cyberbezpieczeństwa.
Interne Kennung: Pakiet Nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 79632000 Personalschulung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3
Beschreibung: Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki – zwiększenie indeksacji EDM poprzez zakup Aplikacji do weryfikacji zaindeksowanych dokumentów w Platformie P1,
Interne Kennung: Pakiet Nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48517000 IT-Softwarepaket, 79632000 Personalschulung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4
Beschreibung: Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa w WSZ w Elblągu – wdrożenie Zintegrowanego Systemu Ochrony Sieci klasy NG Firewall poprzez dostawę Zintegrowanego Systemu Ochrony Sieci klasy Next Generation Firewall i UTM
Interne Kennung: Pakiet Nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 79632000 Personalschulung
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5
Beschreibung: Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa w WSZ w Elblągu – wdrożenie systemu klasy NAC poprzez dostawę Systemu typu Network Access Control
Interne Kennung: Pakiet Nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 72261000 Software-Unterstützung, 79632000 Personalschulung