2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla CBZC w Rzeszowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) w zakresie Części nr I – dostawa komputerów wysokowydajnych dwuprzestrzennych dla CBZC w Rzeszowie; 2) w zakresie Części nr II – dostawa komputera wysokowydajnego serwer dla CBZC w Rzeszowie; 3) w zakresie Części nr III – dostawa komputerów wysokowydajnych , monitorów i oprogramowania biurowego dla CBZC w Rzeszowie. 2. Szczegółową charakterystykę przedmiotu zamówienia stanowią: 1) w zakresie Części nr I: Załącznik nr 1/I do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia i Załącznik nr 2/I do SWZ – Formularz oferty; 2) w zakresie Części nr II: Załącznik nr 1/II do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia i Załącznik nr 2/II do SWZ – Formularz oferty; 3) w zakresie Części nr III: Załącznik nr 1/III do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia i Załącznik nr 2/III do SWZ – Formularz oferty. 3. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 790104-2025
Interne Kennung: ZP/73/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Z uwagi na konieczność niezwłocznego zakupu sprzętu komputerowego dla funkcjonariuszy CBZC Zarząd w Rzeszowie istnieje konieczność skrócenia terminu, potrzeba szybkiego udzielenie zamówienia publicznego. Zakup komputerów stanowiących przedmiot zamówienia jest niezbędny w celu zapewnienia prawidłowego toku realizacji zadań służbowych przez ww. funkcjonariuszy. Zakup komputerów wysokowydajnych o podwyższonych parametrach będzie przeznaczony do procesowania/analizy zabezpieczonych urządzeń/nośników danych w zdecydowanie krótszym czasie niż obecnie, który niejednokrotnie jest elementem kluczowym dla zidentyfikowania istotnych dowodów cyfrowych w prowadzonych postępowaniach. Z kolei zakup sprzętu o wysokiej wydajności tj. wielordzeniowego procesora klasy workstation, mocnej karty graficznej, dużej ilości pamięci RAM oraz bardzo szybkich dysków SSD pozwoli znacznie skrócić czas wykonywania skomplikowanych operacji obliczeniowych. Umożliwi to sprawniejszą realizację codziennych zadań służbowych oraz zwiększy niezawodność i dokładność prowadzonych działań oraz czynności procesowych. CBZC nie posiada obecnie na stanie wysokowydajnego sprzętu komputerowego o takich parametrach, o jakich mowa w przedmiotowych zamówienia. Ponadto należy zaznaczyć, że zagrożenia w cyberprzestrzeni są to najbardziej dynamiczne zjawiska kryminogenne występujące w świecie on-line. Z uwagi na powyższe niezbędne jest wykorzystanie nażęci, które są gwarancją skutecznego bezpośredniego rozpoznawania, zwalczania przestępstw popełnionych przy użyciu systemu informatycznego, systemu teleinformatycznego czy sieci teleinformatycznej oraz zapobiegania tym przestępstwom, a także wykrywania i ścigania sprawców przestępstw w cyberprzestrzeni.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr I: Dostawa komputerów wysokowydajnych dwuprzestrzennych dla CBZC w Rzeszowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów wysokowydajnych dwuprzestrzennych dla CBZC w Rzeszowie. 2.Szczegółową charakterystykę przedmiotu zamówienia stanowią Załącznik nr 1/I do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i Załącznik nr 2/I do SWZ - Formularz oferty. 3. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część nr I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte są dostawy sprzętu stanowiącego przedmiot zamówienia o ilości wskazane w: Załączniku nr 1/I do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia i w Załączniku nr 2/I do SWZ – Formularz oferty, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 2 Załącznika nr 3 do SWZ – Projektowane Postanowienia Umowy.