2. Verfahren
Verfahren
Titel: het herinrichten en verdichten van een sociale woonwijk met 10 sociale woningen
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht vormt een architectuuropdracht voor het vervangen van 10 sociale woningen door ca. 14 nieuwe woningen. In een bestaande wijk: Sint-Maarten, in Lo-Reninge
Interne Kennung: PPP0R1-144/5181/WP3609
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WP3609_1