See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa odczynników
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest roczna, sukcesywna dostawa przez Wykonawcę do siedziby Zamawiającego oligonukleotydów produkowanych przez firmę FUTURESynthresis Sp. z o. o. obejmujących modyfikowane i niemodyfikowane cząsteczki kwasów nukleinowych, zgodnie z wykazem stanowiącym Załącznik nr 5 do Zaproszenia. 2. Termin ważności dostarczanych odczynników nie może być krótszy niż 80% maksymalnego terminu ważności dla danego produktu. 3. Przewidywana maksymalna wartość zakupów szacowana jest na około 350 000,00 zł brutto. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 24300000 podstawowe chemikalia nieorganiczne i organiczne
Interne Kennung: WR 235/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien
5. Los
Los: LOT-0001