See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji „STOCER” Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji „STOCER” Sp. z o.o. - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1
Interne Kennung: N 103/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych - robot rehabilitacyjny
Beschreibung: Zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych - robot rehabilitacyjny- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 (pakiet 1)
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Urządzenie do zautomatyzowanej rehabilitacji dłoni i palców kończyny górnej
Beschreibung: Urządzenie do zautomatyzowanej rehabilitacji dłoni i palców kończyny górnej- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 (pakiet 2)
Interne Kennung: Pakiet 2