See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BTW add on SAP
Beschreibung: De groep Antwerpen werkt aan de uitrol van een nieuwe versie van haar gemeenschappelijk financieel platform: SAP S/4HANA. Daarbij wenst de groep een extra tool aan te kopen voor het faciliteren van de btw-determinatie en berekening. Deze opdracht omvat de analyse, productkeuze en implementatie van deze tool, aangesloten op het lopende project. Daarnaast omvat de Opdracht een partnerschap voor aanpassingen en onderhoud van deze tool. Productkeuze Het bepalen van de correcte btw-tarieven is een complexe materie die onder andere afhankelijk is van de juridische status van de entiteit, de aard van de verrichtingen en de aard van de tegenpartij. We zoeken een product, ‘add on’ dat de Belgische wetgeving volgt en de complexiteit voor de gebruikers en de boekhouders oplost. De oplossing dient zich reeds te hebben bewezen bij andere, soortgelijke bedrijven of organisaties. De add-on wordt toegevoegd aan het SAP RISE platform waarmee de groepsleden werken. Er is geen uitbreiding nodig van infrastructuur en de tool mag geen enkele belemmering vormen om de SAP updates te blijven volgen. De add-on gebruikt geen GDPR gevoelige data en doet geen logging van de client IP adressen. Het beperkt zich tot het correct berekenen van de btw a.d.h.v. ingestelde parameters. Voor meer detail verwijzen we naar de bijgevoegde Conceptnota.
Interne Kennung: DP-A-C00642
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DP-A-C00642 - 1
Interne Kennung: 1