See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Miniudbud på længerevarende leveringsaftale på boksmadrasser og tilbehør på det Dynamisk indkøbssystem vedrørende indkøb af møbler og inventar
Beschreibung: Leveringsaftalen angår levering af boksmadrasser med tilbehør i form af ekstra topmadrasser, sengeben, madras og sengecover. Leveringsaftalen er landsdækkende og aftaleperioden er tre år.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39143112 Matratzen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Miniudbud af Leveranceaftale om boksmadrasser
Beschreibung: Miniudbud af Leveranceaftale om boksmadrasser gennemføre på det dynamiske indkøbssystem vedrørende indkøb af møbler og inventar.