See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb Pracowni Hemodynamiki Radomskiego Szpitala Specjalistycznego wraz z dzierżawą koniecznej aparatury
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb Pracowni Hemodynamiki Radomskiego Szpitala Specjalistycznego wraz z dzierżawą koniecznej aparatury.
Interne Kennung: P-63/2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184500 Koronare Endoprothesen, 33141200 Katheter, 33111740 Angioplastie-Ausrüstung, 33141620 Sanitätspacks, 33141310 Spritzen
5. Los
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 44 - System do wykonywania aterektomii rotacyjnej z dzierżawą konsoli elektronicznej do wykonywania aterektomii rotacyjnej
Beschreibung: Część nr 44 - System do wykonywania aterektomii rotacyjnej z dzierżawą konsoli elektronicznej do wykonywania aterektomii rotacyjnej
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 45 - System do diagnostyki obrazowej naczyń wieńcowych wraz z dzierżawą konsoli do obsługi cewników
Beschreibung: Część nr 45 - System do diagnostyki obrazowej naczyń wieńcowych wraz z dzierżawą konsoli do obsługi cewników
Interne Kennung: Część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 46 - Zestaw Re-entry do rekanalizacji CTO
Beschreibung: Część nr 46 - Zestaw Re-entry do rekanalizacji CTO
Interne Kennung: Część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 47 - Y-konektor pojedynczy plus Torque i introducer
Beschreibung: Część nr 47 - Y-konektor pojedynczy plus Torque i introducer
Interne Kennung: Część nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 48 - Strzykawka wysokociśnieniowa z manometrem
Beschreibung: Część nr 48 - Strzykawka wysokociśnieniowa z manometrem
Interne Kennung: Część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 49 - Ucisk do tętnicy promieniowej
Beschreibung: Część nr 49 - Ucisk do tętnicy promieniowej
Interne Kennung: Część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 50 - Zestawy jałowe jednorazowe do pilnych interwencji wieńcowych
Beschreibung: Część nr 50 - Zestawy jałowe jednorazowe do pilnych interwencji wieńcowych
Interne Kennung: Część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 51 - Zestawy jałowe jednorazowe do pilnych interwencji wieńcowych o wzmożonej chłonności
Beschreibung: Część nr 51 - Zestawy jałowe jednorazowe do pilnych interwencji wieńcowych o wzmożonej chłonności
Interne Kennung: Część nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Część nr 52 - System do aterektomi orbitalnej
Beschreibung: Część nr 52 - System do aterektomi orbitalnej
Interne Kennung: Część nr 52