2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst leveringen thuiswerkmeubilair
Beschreibung: De gemeente Veenendaal besteedt aan voor het sluiten van een raamovereenkomst met één leverancier voor de levering van circulair, ergonomisch thuiswerkmeubilair aan medewerkers die hybride werken. De raamovereenkomst heeft een looptijd van 24 maanden met vier (4) maal verlengingsoptie van 12 maanden. De geraamde maximale contractwaarde bedraagt € 340.000,- (exclusief BTW) voor de gehele contractduur inclusief verlengingsopties. De opdracht omvat levering, installatie en retourname van meubilair.
Interne Kennung: 2025/212
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39111000 Sitze, 39121000 Schreibtische und Tische, 39200000 Ausstattung und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van 24 maanden, ingaande op de datum van ondertekening van de overeenkomst. De opdrachtgever heeft het recht om de overeenkomst maximaal viermaal te verlengen, telkens met een periode van 12 maanden, tot een maximale totale looptijd van 72 maanden.