852386-2025 - Ergebnis
Tschechien – Fahrzeuge für Abfall und Abwasser – Pořízení svozového vozidla na separované odpady-TECHNICKÉ SLUŽBY VRBNO s.r.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení svozového vozidla na separované odpady-TECHNICKÉ SLUŽBY VRBNO s.r.o.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks svozového vozidla s nástavbou a celkem 75 ks nádob na tříděný odpad. Vozidlo a na něm upevněné prvky musí být schváleny pro provoz na pozemních komunikacích. Předmět plnění veřejné zakázky je podrobně specifikován v příloze č. 1 závazného návrhu smlouvy.
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42418940 Vorrichtungen zum Befördern von Containern, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001