852400-2025 - Wettbewerb
Polen – Allgemeine und berufliche Bildung – Usługa przeprowadzenia szkoleń dodatkowych dla personelu technicznego statków powietrznych Boeing B737-800, Gulfstream G550 w roku 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa przeprowadzenia szkoleń dodatkowych dla personelu technicznego statków powietrznych Boeing B737-800, Gulfstream G550 w roku 2026
BeschreibungUsługa przeprowadzenia szkoleń dodatkowych dla personelu technicznego statków powietrznych Boeing B737-800, Gulfstream G550 w roku 2026
Interne Kennung31/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelSzkolenie z obsługi liniowej silników BR710 – dla personelu technicznego specjalności B1
BeschreibungSzkolenie z obsługi liniowej silników BR710 – dla personelu technicznego specjalności B1
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust.1 ustawy Pzp. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załączniki nr 2 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelUruchamianie silników samolotu Boeing 737-800 (CFM56) – dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
BeschreibungUruchamianie silników samolotu Boeing 737-800 (CFM56) – dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelSzkolenie w zakresie obsługi technicznej systemów połączeń elektrycznych samolotów (EWIS) - Aeroplane Electrical Wiring Interconnection System (EWIS) Training
BeschreibungSzkolenie w zakresie obsługi technicznej systemów połączeń elektrycznych samolotów (EWIS) - Aeroplane Electrical Wiring Interconnection System (EWIS) Training
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelEksploatacja samolotu G550 – kurs zaawansowanej analizy niesprawności – dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
BeschreibungEksploatacja samolotu G550 – kurs zaawansowanej analizy niesprawności – dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelEksploatacja samolotu Gulfstream G550 - Eksploatacja samolotu Gulfstream G550 – szkolenie na typ dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
BeschreibungEksploatacja samolotu Gulfstream G550 - Eksploatacja samolotu Gulfstream G550 – szkolenie na typ dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Interne KennungCzęść 5