852422-2025 - Wettbewerb
Polen – Heizöl – SVA/4620-630/2025 Zakup wraz z dostawą oleju napędowego do celów opałowych lekkiego - Orzysz, Szeroki Bór, Węgorzewo, Osowiec
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSVA/4620-630/2025 Zakup wraz z dostawą oleju napędowego do celów opałowych lekkiego - Orzysz, Szeroki Bór, Węgorzewo, Osowiec
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą oleju napędowego lekkiego do celów opałowych do Jednostek Wojskowych w: Orzyszu, Szerokim Borze Piskim, Węgorzewie, Osowcu -Twierdza.
Vorherige Bekanntmachung102219-2025
Interne KennungSVA/4620-630/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
LosLOT-0001
TitelSVA/4620-630/2025 - Część I Orzysz
BeschreibungCzęść I - JW w m. Orzysz 2 – 280 m³
Interne KennungSVA/4620-630/2025 I
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7) lub możliwość zwiększenia do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7). Realizacja postanowienia określonego w zdaniu poprzedzającym nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego, w szczególności ze względu na: 1) zaistnienie warunków atmosferycznych polegających na spadku lub wzroście temperatur o min. 0,2oC w stosunku do średnich z roku poprzedniego z tego samego okresu dla danego obszaru, 2) wystąpienie awarii sieci grzewczej lub kotłowni, skutkująca koniecznością czasowego ich wyłączenia, 3) decyzję Inwestora o wyłączeniu lub włączeniu budynku do systemu cieplnego, bądź o zmianie sposobu ogrzewania budynku.
LosLOT-0002
TitelSVA/4620-630/2025 -część II Szeroki Bór Piski
BeschreibungCzęść II Szeroki Bór Piski – 200 m³
Interne KennungSVA/4620-630/2025 II
LosLOT-0003
TitelSVA/4620-630/2025 -część III Węgorzewo:
BeschreibungCzęść III Węgorzewo – 300 m³
Interne KennungSVA/4620-630/2025 III
LosLOT-0004
TitelSVA/4620-630/2025 -Część IV Osowiec
BeschreibungCzęść IV Osowiec – Twierdza – 20 m³
Interne KennungSVA/4620-630/2025 IV