852437-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Bereich Jagd – Ograniczenie występowania ptaków i innych zwierząt na terenie lotniska wojskowego 22. BLT Malbork oraz 49. BLot Pruszcz Gdański administrowanego przez 22. BLT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOgraniczenie występowania ptaków i innych zwierząt na terenie lotniska wojskowego 22. BLT Malbork oraz 49. BLot Pruszcz Gdański administrowanego przez 22. BLT
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ograniczenia występowania ptaków i innych zwierząt na terenie lotnisk 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego Malbork oraz 49. Bazy Lotniczej Pruszcz Gdański, w zakresie ochrony drogi startowej i dróg kołowania oraz podejść wschodniego i zachodniego za pomocą ptaków drapieżnych, ułożonych metodami sokolniczymi.
Vorherige Bekanntmachung701127-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ NR 1 - Ograniczenie występowania ptaków i innych zwierząt na terenie lotniska wojskowego dla 22.BLT w Malborku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ograniczenia występowania ptaków i innych zwierząt na terenie lotnisk 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego Malborkw zakresie ochrony drogi startowej i dróg kołowania oraz podejść wschodniego i zachodniego za pomocą ptaków drapieżnych, ułożonych metodami sokolniczymi. Szczegółowy zakres zamówienia określają załączniki: 1) Formularz ofertowy – Załącznik nr 1 do SWZ 2) Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 10 do SWZ 3) Ponadto szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa „Projekt umowy”- Załącznik nr 13 do SWZ;
Interne Kennungczęść 1
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ NR 2 - Ograniczenie występowania ptaków i innych zwierząt na terenie lotniska wojskowego dla 49.BLot w Pruszczu Gdańskim
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ograniczenia występowania ptaków i innych zwierząt na terenie lotniska 49. Bazy Lotniczej Pruszcz Gdański, w zakresie ochrony drogi startowej i dróg kołowania oraz podejść wschodniego i zachodniego za pomocą ptaków drapieżnych, ułożonych metodami sokolniczymi Szczegółowy zakres zamówienia określają załączniki: 1) Formularz ofertowy – Załącznik nr 1 do SWZ 2) Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 11 do SWZ 3) Ponadto szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa „Projekt umowy”- Załącznik nr 13 do SWZ;
Interne Kennungczęść 2