See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Functioneel Beheer Expertiseteam Zaakgewijs Werken - cluster BCO
Beschreibung: Jij speelt een cruciale door ervoor te zorgen dat systemen en toepassingen optimaal functioneren en aansluiten op de behoeften van de gebruikers van Rotterdam.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000