See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZP.261.11.2024 Świadczenie usług w zakresie obsługi ratowniczej na obiektach Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o. w Koszalinie
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie obsługi ratowniczej na obiektach Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o. w Koszalinie a) część nr 1 – usługa w zakresie ratownictwa wodnego w kompleksie Park Wodny Koszalin przy ul. Rekreacyjnej 14 w Koszalinie – zamówienie podstawowe w terminie od 01.02.2025 do 30.04.2026 r., a w przypadku skorzystania przez ZAMAWIAJĄCEGO z prawa opcji maksymalny termin realizacji to 31.07.2026 r. b) część nr 2 – usługa w zakresie ratownictwa wodnego w kompleksie Basen i Hala przy ul. Głowackiego 3 – 5 w Koszalinie – zamówienie podstawowe w terminie od 01.02.2025 do 30.04.2026 r., a w przypadku skorzystania przez ZAMAWIAJĄCEGO z prawa opcji maksymalny termin realizacji to 31.07.2026 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75252000 Rettungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 PWK
Beschreibung: Świadczenie usługi w zakresie ratownictwa wodnego w kompleksie Park Wodny Koszalin przy ul. Rekreacyjnej 14 w Koszalinie w okresie 15 miesięcy
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 BiH
Beschreibung: usługi w zakresie ratownictwa wodnego w kompleksie Basen i Hala przy ul. Głowackiego 3 – 5 w Koszalinie przez okres 15 miesięcy