852533-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Kompleksowa usługa utrzymania czystości w obiekcie oraz usługa utrzymania zieleni i odśnieżania dróg, parkingów, chodników, ciągów komunikacyjnych przyległych do obiektu Aquapark Polkowice S.A. w okresie od 01.02.2026 r. do 31.12.2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa usługa utrzymania czystości w obiekcie oraz usługa utrzymania zieleni i odśnieżania dróg, parkingów, chodników, ciągów komunikacyjnych przyległych do obiektu Aquapark Polkowice S.A. w okresie od 01.02.2026 r. do 31.12.2026 r.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: „Kompleksowa usługa utrzymania czystości w obiekcie oraz usługa utrzymania zieleni i odśnieżania dróg, parkingów, chodników, ciągów komunikacyjnych przyległych do obiektu Aquapark Polkowice S.A. w okresie od 01.02.2026 r. do 31.12.2026 r.”. 2. W ramach przedmiotu zamówienia znajdują się: 1) Usługa kompleksowego utrzymania czystości w obiekcie Aquapark Polkowice S.A. należącym do Zamawiającego, zlokalizowanym w Polkowicach, ul. Młyńska 4, 59-100 Polkowice, zwanego w dalszej części umowy obiektem. 2) Usługa utrzymania zieleni i odśnieżania dróg, parkingów, chodników, ciągów komunikacyjnych na terenach przyległych do obiektu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa SWZ oraz Projektowane Postanowienia Umowy zawarte w Istotnych dla Zamawiającego Postanowieniach wraz z załącznikami.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77314100 Anlegen von Rasen, 90511300 Müllsammlung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung
5. Los
LosLOT-0001