85256-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht – Zadania realizowane w ramach projektu: Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zadania realizowane w ramach projektu: Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi do wykonania na terenie Nadleśnictwa Łomża w 2025 roku w zakresie: - usunięcia nalotów drzew i krzewów, - zrębkowanie pozyskanej biomasy, - wywiezienie zrębków na wskazane powierzchnie. - rozsypanie zrębków równomiernie na wskazanej powierzchni tak aby warstwa materiału miała maksymalnie 15 cm. Szczegółowy opis zamówienia jest zawarty w SWZ.
Interne Kennung: S.270.1.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten, 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77211100 Holzfällung, 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi do wykonania na terenie Nadleśnictwa Łomża w 2025 roku w zakresie: - usunięcia nalotów drzew i krzewów, - zrębkowanie pozyskanej biomasy, - wywiezienie zrębków na wskazane powierzchnie. - rozsypanie zrębków równomiernie na wskazanej powierzchni tak aby warstwa materiału miała maksymalnie 15 cm.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak odnowień i opcji