852573-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa wyrobów medycznych i materiałów jednorazowego użytku do Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych i materiałów jednorazowego użytku do Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilości znajdują się w Załączniku nr 2.1 do 2.58 do SWZ.
Interne Kennung: DZ/34/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Akcesoria do aparatury EKG i USG
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilości znajdują się w Załącznikach nr 2.1-2.58 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1 - Akcesoria do aparatury EKG i USG
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Drobny sprzęt medyczny
Interne Kennung: Część 2 - Drobny sprzęt medyczny
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Strzykawki
Interne Kennung: Część 3 - Strzykawki
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Obłożenia operacyjne
Interne Kennung: Część 4 - Obłożenia operacyjne
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Sonda Sengstakena
Interne Kennung: Część 5 - Sonda Sengstakena
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Drenaże
Interne Kennung: Część 6 - Drenaże
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Sprzęt dla noworodków I
Interne Kennung: Część 7 - Sprzęt dla noworodków I
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Próżnociąg położniczy
Interne Kennung: Część 8 - Próżnociąg położniczy
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Dreny dla bloku operacyjnego
Interne Kennung: Część 9 - Dreny dla bloku operacyjnego
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Sprzęt do stomii
Interne Kennung: Część 10 - Sprzęt do stomii
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Drobny sprzęt jednorazowy
Interne Kennung: Część 11 - Drobny sprzęt jednorazowy
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Sprzęt do przetoczeń
Interne Kennung: Część 12 - Sprzęt do przetoczeń
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Elektrody monopolarne
Interne Kennung: Część 13 - Elektrody monopolarne
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Pampersy i serwety
Interne Kennung: Część 14 - Pampersy i serwety
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Testy do sterylizacji
Interne Kennung: Część 15 - Testy do sterylizacji
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Narzędzia specjalistyczne dla bloku operacyjnego
Interne Kennung: Część 16 - Narzędzia specjalistyczne dla bloku operacyjnego
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Zestawy do zabiegów
Interne Kennung: Część 17 - Zestawy do zabiegów
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Filtry oddechowe
Interne Kennung: Część 18 - Filtry oddechowe
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Wkłady do TK
Interne Kennung: Część 19 - Wkłady do TK
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Pokrycia na kozetki
Interne Kennung: Część 20 - Pokrycia na kozetki
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 - Zestawy do cesarskiego cięcia
Interne Kennung: Część 21 - Zestawy do cesarskiego cięcia
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 - Gąbka z żelem
Interne Kennung: Część 22 - Gąbka z żelem
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 - Igły iniekcyjne
Interne Kennung: Część 23 - Igły iniekcyjne
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 - Sprzęt do tlenoterapii
Interne Kennung: Część 24 - Sprzęt do tlenoterapii
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 - Czujniki pulsu
Interne Kennung: Część 25 - Czujniki pulsu
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 - Porty naczyniowe
Interne Kennung: Część 26 - Porty naczyniowe
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 - Nożyczki chirurgiczne
Interne Kennung: Część 27 - Nożyczki chirurgiczne
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 - Sprzęt dla noworodków II
Interne Kennung: Część 28 - Sprzęt dla noworodków II
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 - Sprzęt dla noworodków III
Interne Kennung: Część 29 - Sprzęt dla noworodków III
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 - Układy oddechowe
Interne Kennung: Część 30 - Układy oddechowe
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 - Laktator
Interne Kennung: Część 31 - Laktator
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 - Drobny sprzęt dla położnictwa
Interne Kennung: Część 32 - Drobny sprzęt dla położnictwa
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 - Higiena pacjentów
Interne Kennung: Część 33 - Higiena pacjentów
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 - Łyżki do laryngoskopu
Interne Kennung: Część 34 - Łyżki do laryngoskopu
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 - Strzykawki i przescieradła chłonne
Interne Kennung: Część 35 - Strzykawki i przescieradła chłonne
Los: LOT-0036
Titel: Część 36 - Pielęgnacja pacjentów
Interne Kennung: Część 36 - Pielęgnacja pacjentów
Los: LOT-0037
Titel: Część 37 - Kaniule
Interne Kennung: Część 37 - Kaniule
Los: LOT-0038
Titel: Część 38 - Sprzęty dla bloku operacyjnego
Interne Kennung: Część 38 - Sprzęty dla bloku operacyjnego
Los: LOT-0039
Titel: Część 39 - Testy do szybkiej diagnostyki
Interne Kennung: Część 39 - Testy do szybkiej diagnostyki
Los: LOT-0040
Titel: Część 40 - Dreny do endoskopii
Interne Kennung: Część 40 - Dreny do endoskopii
Los: LOT-0041
Titel: Część 41 - Wkłady workowe
Interne Kennung: Część 41 - Wkłady workowe
Los: LOT-0042
Titel: Część 42 - Endoskopia I
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilości znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 42 - Endoskopia I
Los: LOT-0043
Titel: Część 43 - Test urazowe na helicobacter
Interne Kennung: Część 43 - Test urazowe na helicobacter
Los: LOT-0044
Titel: Część 44 - Materiały do cytologii płynnej
Interne Kennung: Część 44 - Materiały do cytologii płynnej
Los: LOT-0045
Titel: Część 45 - Czyściki do endoskopii
Interne Kennung: Część 45 - Czyściki do endoskopii
Los: LOT-0046
Titel: Część 46 - Kaniule II
Interne Kennung: Część 46 - Kaniule II
Los: LOT-0047
Titel: Część 47 - Endoskopia II
Interne Kennung: Część 47 - Endoskopia II
Los: LOT-0048
Titel: Część 48 - Endoskopia III
Interne Kennung: Część 48 - Endoskopia III
Los: LOT-0049
Titel: Część 49 - Endoskopia IV
Interne Kennung: Część 49 - Endoskopia IV
Los: LOT-0050
Titel: Część 50 - Endoskopia V
Interne Kennung: Część 50 - Endoskopia V
Los: LOT-0051
Titel: Część 51 - Endoskopia VI
Interne Kennung: Część 51 - Endoskopia VI
Los: LOT-0052
Titel: Część 52 - Endoskopia VII
Interne Kennung: Część 52 - Endoskopia VII
Los: LOT-0053
Titel: Część 53 - Endoskopia VIII
Interne Kennung: Część 53 - Endoskopia VIII
Los: LOT-0054
Titel: Część 54 - Endoskopia IX
Interne Kennung: Część 54 - Endoskopia IX
Los: LOT-0055
Titel: Część 55 - Endoskopia X
Interne Kennung: Część 55 - Endoskopia X
Los: LOT-0056
Titel: Część 56 - Endoskopia XI
Interne Kennung: Część 56 - Endoskopia XI
Los: LOT-0057
Titel: Część 57 - Endoskopia XII
Interne Kennung: Część 57 - Endoskopia XII
Los: LOT-0058
Titel: Część 58 - Endoskopia XIII
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilości znajdują się w Załącznikach nr 2.-2.58 do SWZ.
Interne Kennung: Część 58 - Endoskopia XIII