2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy kruszyw do budowy dróg leśnych na terenie RDLP Lublin w latach 2026 - 2027
Beschreibung: 5.1. Przedmiot zamówienia został podzielony na części, zadania. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub większą ilość zadań. Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidzianego w SWZ dla tej części. 5.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kruszyw: a. zadanie nr 1 – Dostawa kruszywa w ilości 20 000,00 t w tym: • Pospółka frakcji 0/16 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 10 000,00 t; • Piasek nasypowy frakcji 0/2 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 10 000,00 t; b. Zadanie nr 2 - Dostawa kruszywa łamanego C90/3w ilości 50 000,00 t w tym: • Kruszywo frakcji 0/31,5 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 20 000,00 t; • Kruszywo frakcji 0/63 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 30 000,00 t; 2) Szczegółowy opis czynności wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ. 3) Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest teren podległy RDLP Lublin
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1 – Dostawa kruszywa w ilości 20 000,00t
Beschreibung: 5.1. Przedmiot zamówienia został podzielony na części, zadania. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub większą ilość zadań. Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidzianego w SWZ dla tej części. 5.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kruszyw: a. zadanie nr 1 – Dostawa kruszywa w ilości 20 000,00 t w tym: • Pospółka frakcji 0/16 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 10 000,00 t; • Piasek nasypowy frakcji 0/2 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 10 000,00 t; 2) Szczegółowy opis czynności wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ. 3) Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest teren podległy RDLP Lublin
Interne Kennung: zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa kruszywa łamanego C90/3w ilości 50 000,00t
Beschreibung: 5.1. Przedmiot zamówienia został podzielony na części, zadania. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub większą ilość zadań. Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidzianego w SWZ dla tej części. 5.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kruszyw: Zadanie nr 2 - Dostawa kruszywa łamanego C90/3w ilości 50 000,00 t w tym: - Kruszywo frakcji 0/31,5 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 20 000,00 t; - Kruszywo frakcji 0/63 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 30 000,00 t; 2) Szczegółowy opis czynności wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ. 3) Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest teren podległy RDLP Lublin
Interne Kennung: zadanie nr 2